POKARMY BIAŁKOWE mięso i ryby gotowane na parze lub gotowane
Tomek15.12.2020

Polecane: https://pozyczkihipoteczne.biz

Zapisanie się na siłownię daje wiele możliwości. Możesz biegać, jeździć na rowerze i ćwiczyć na maszynach. Każde z tych ćwiczeń jest inne. Dodatkowo będziesz musiał zapłacić za siłownie, co będzie Twoim dodatkowym motywatorem, chyba nikt nie lubi niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Siłownia to także świetne miejsce na spotkanie z ludźmi, którzy mają podobne cele i motywują się do wspólnego działania.

Basen

Kolejnym świetnym miejscem na zrzucenie kilku kilogramów jest basen. Podczas pływania praktycznie cały nasz organizm pracuje co powoduje, że zużywamy sporo energii. Basen to również doskonałe miejsce na relaks po treningu w saunie czy jacuzzi. Jeśli więc nie boimy się wody i umiemy pływać, basen będzie bardzo dobrym wyborem.

Bieganie

Praktycznie nie ma kosztownego sposobu na odchudzanie. Siłownia i basen to miejsca, za które musimy zapłacić, ale jeśli chcemy biegać, wystarczy wyjść na zewnątrz. Wystarczy obuwie i odzież sportowa i możemy rozpocząć trening. Warto też znaleźć osobę, z którą będziemy wspólnie trenować, dzięki czemu rośnie szansa, że ​​nie zrezygnujemy z treningu.

Większość pulchnych osób od wielu lat stosuje różnorodne diety, aby pozbyć się nadwagi. Każdy, kto podjął taką próbę, musiał już przejść różne terapie, które prawdopodobnie wiązały się z ograniczeniem spożywanej żywności. I to był błąd !!!!

Częsty post nie tylko niekorzystnie wpływa na nasz organizm, ale przede wszystkim powoduje frustrację.

Na szczęście została opracowana dieta, którą z powodzeniem mogą stosować wszystkie kobiety i mężczyźni, zwłaszcza ci, którzy są puszysta.

Dieta ta nosi nazwę DIETA BEZ POŁĄCZENIA (niektórzy nazywają ją dietą split)

Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Ponieważ nie wymaga od nas ograniczania się do niejedzenia, ale do prawidłowego odżywiania, co oznacza, że ​​niektóre pokarmy nie są łączone. Możesz zjeść pięć zdrowych, smacznych i dodających energii posiłków, a po kilku dniach Twoja waga spadnie.

Jak to jest możliwe?

To oczywiste!!! Wystarczy przypomnieć sobie jedną z pierwszych lekcji chemii: CUKIER Wiąże tłuszcz !!!!

Aby temu zapobiec, należy unikać łączenia produktów z grup BIAŁKO i WĘGLOWODANY (szczegóły poniżej), a skorelować z nimi można tylko produkty NEUTRALNE.

Oprócz maksymalnego zwiększenia efektywności proponowanej diety dla puszystego dania główne muszą zawierać produkty spożywcze spalające tłuszcz w sposób naturalny, tj. mi. produkty zawierające witaminę C, magnez, wapń, karnitynę, żelazo, jod i chrom.

PRODUKTY SPOŻYWCZE NEUTRALNE warzywa, sery tłuste, nabiał, śmietana

POKARMY BIAŁKOWE mięso i ryby gotowane na parze lub gotowane

PRODUKTY SPOŻYWCZE WĘGLOWODANY banany, pieczywo chrupkie, płatki zbożowe, makarony

  • JAK PODZIELIĆ POSIŁKI, ABY MIEĆ 1000 KCALÓW DZIENNIE?
  • Pierwsze śniadanie (250 kcal)
  • Lunch (75 kcal)
  • Lunch (300 kcal)
  • Deser lub podwieczorek (75kcal)
  • Kolacja (300 kcal)

Dzięki takiemu podziałowi na potrawy to gwarancja, że ​​nie poczujesz głodu, a także wpiszesz liczbę kcal decydującą o odchudzaniu.

Błonnik witalny jako ważny czynnik wpływający na odchudzanie jest mało znany, ma silny wpływ na usuwanie tego, co dla nas szkodliwe. Najbardziej zaskakujące jest to, jaką zmianę możesz poczuć i ile toksyn Cię blokuje.

Utrzymanie optymalnej wagi zależy od tego, jak działa nasz układ pokarmowy.

Skuteczne odchudzanie jest niemożliwe, jeśli w organizmie nagromadziły się toksyny spowalniające metabolizm i utrudniające trawienie, powodujące wzdęcia i zaparcia, gazy i spowolniony metabolizm. Tłuszczowe złogi pełne toksyn stają się odporne na pękanie, co utrudnia spalanie tłuszczu z brzucha czy ud.

Usuwając toksyny, usprawniane są mechanizmy pozbywania się zbędnych kalorii.

Dlatego tak ważne jest wsparcie układu pokarmowego w jego prawidłowym funkcjonowaniu poprzez dostarczanie mu błonnika w diecie

Tagi: dieta